Naša firma

Vieme, že pre svoje deti chcete len to najlepšie. Preto pre vás vyberáme len tie najkvalitnejšie hračky od popredných európskych a svetových výrobcov. Naše internetové hračkárstvo radostdetom.sk je tu pre vás už dlhé roky. Za celú dobu našej internetovej existencie sme krásnymi hračkami potešili tisícky malých šibalov. Sme radi, ak sa na našich stránkach cítite príjemne a veríme, že si vyberiete hračky online u nás.

Naši výrobcovia

Bezpečnosť je na prvom mieste. Naši výrobcovia sú držiteľmi všetkých potrebných certifikátov kvality a bezpečnosti. Dbáme na pôvod našich výrobcov. Väčšina z nich pochádza priamo z krajín Európskej únie. Hračky, ktoré nakúpite na stránke sú vyrábané z kvalitných a bezpečných materiálov. 

Prečo my:

Snažíme sa držať naše ceny dlhodobo čo najnižšie

Všetky naše produkty odosielame max. do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky.

Všetky naše produkty sú pred odoslaním poriadne skontrolované aby k Vám prišiel len ten najkvalitnejší tovar.

Stále hľadáme nových a nových výrobcov aby sme Vám mohli vždy priniesť niečo nové.

Máme všetko čo potrebujete, sme tu pre Vás a rozumieme Vaším potrebám

Pár slov o nás:

……… ako doma, pohodlne, bezpečne a bez obáv.

Sme mladý, kreatívny a inovatívny tím bohatý na vedomosti a skúsenosti v oblasti internetového obchodu a služieb. Na trhu internetového predaja úspešne pôsobíme už niekoľko rokov

Široký sortiment produktov so zárukou najnižšej ceny. Zaujímavé akcie, zľavy, súťaže a vernostný program. Preprava zásielok kuriérom GLS s doručením priamo domov. Možnosť platby na účet alebo pri prevzatí. Ľudský a profesionálny servis zákazníkom poskytovaný emailom, telefonicky alebo cez online chat na stránke. To všetko i viac je našou značkou kvality.

Naša filozofia sa od vzniku nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby. Naším zámerom je neustále prekvapovať aj tých, ktorí nás už poznajú, a to prostredníctvom nových služieb a špeciálnych ponúk, ktoré skutočne stoja za to.

Napíšte nám:

S radosťou budeme čakať na vaše komentáre, recenzie alebo zdieľania na sociálnych sieťach, ktoré pravidelne pre vás aktualizujeme. V prípade potreby nás kedykoľvek kontaktujte s vašimi dotazmi alebo začnite bez problémov nakupovať v našom obchode.